Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet ve čtvrtek 2. 11.

31. 10. 2017

 

Vážení rodiče, 

omlouvám se, že až dnes sepisuji podrobnější informace k celodennímu výletu. Zítra si ještě děti vlepí lísteček do sešitu se sovou, ale dnes měly za úkol doma vám sdělit, abyste mrkli na stránky. :-)

Sraz: v 7:35 před školou, odjezd před 8:00

Návrat: mezi 15:00 - 15:30, pokusím se na stránky napsat přesnější čas, když budeme z Písku odjíždět. Jede s námi i paní družinářka Maruška Wurmová, děti mohou po návratu zůstat normálně v družině.

S sebou: do batůžku svačinu na celý den, pití na celý den, kapesníčky, v případě potřeby raději i pytlík na zvracení (budu mít s sebou také), kinedryl (nebo jiný prášek) proti nevolnosti na zpáteční cestu

Před odjezdem vás prosím, abyste dětem prášek dali sami cca 30 min. předem.

Obě výstavy probíhají v galerii Sladovna v Písku na náměstí, tudíž si myslím, že pláštěnka potřeba nebude. Půjdeme se ale ne chvilku projít po náměstí a ke kamennému mostu, a tak volte vhodné oblečení do galerie i na městskou procházku. :-)

Cena: Někteří už mi donesli 200 Kč na tento výlet, cena je nakonec cca 220 Kč, ale i tak budu vybírat 200 a zbytek doplatím z třídního fondu. Peníze prosím noste nejpozději v den výletu k autobusu, raději budu, pokud je pošlete po dětech již zítra.

V případě dotazů volejte, nebo pište. :-)

B.K.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 18459
Měsíc: 824
Den: 23